widowski
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Zasady działu wtajemniczonych

Portret użytkownika Admin

Idea działu.

Miejsce to powstało z myślą o ludziach z potencjałem. O tych, którym potrzebna jest szersza wiedza na temat relacji z kobietami ale jednocześnie chcą się tą więdzą dzielić z innymi. Dział wtajemniczonych nie jest tylko i wyłącznie kopalnią. W założeniu jest skarbnicą, do której trzeba wkładać coś od siebie.
Dział stanowić ma grono zgranych, wspierajacych się, życzliwych, pozytywnych i co najważniejsze zaufanych ludzi. Ludzi ze szczerymi intencjami rozwoju siebie i pomocy w rozwoju innym. Ludzi świadomych tego, że jeśli coś dadzą to inni zwrócą to z nawiazką. Mężczyzn niekonfliktowych i na tyle dorosłych, że potrafiących panować nad swoimi emocjami. Użytkownicy tego działu dbają o jak najwyższą merytoryczność dyskusji i o to by jego poziom znacznie wykraczał ponad wiedzę dostępną ogólnie.

Jednocześnie w dziale wtajemniczonych jest też odpowiednie miejsce na dyskusje nie związane z uwodzeniem, lub mniej merytoryczne treści. Wtajemniczeni userzy to nie supermeni czy wybrańcy lepsi od ogółu. To normalni faceci, którzy posiadać mogą problemy, rozterki, wyątpliwości - liczyć mogą na pomoc i życzliwość innych oraz zrozumienie. Atmosfera w dziale nie może sprzyjać też takim sytuacjom " Powiedział bym im o swoim problemie ale dali mi dostęp wyśmieją mnie, to nie wypada się przyznać". Liczy się zrozumienie, współpraca i wzajemny szacunek do osób i ich poglądów. Obecność w dziale to wyróżnienie ale nie powód by czuć się lepszym, ważniejszym, wartościowszym od innych userów portalu!

Co znajdziesz w dziale dla wtajemniczonych:

Znaleźć tam można tajne raporty z akcji, zaawansowane materiały, techniki nie znane ogółowi, różne niestandardowe podejścia do tematu uwodzenia, odkrycia userów dotyczące relacji z kobietami, konstruktywne informacje zwrotne dotyczące problemów, oraz wszystko to co wymyślą użytkownicy a z różnych powodów nie może być to dostępne publicznie.

Kryteria przyjmowania do działu:

Decydując o przyjęciu bierzemy pod uwagę takie rzeczy jak: zaangażowanie w rozwój portalu, ilość i wartość merytoryczną blogów, opanowanie, przyjazność i nie konfliktowość. Decyzję z pewnością łatwiej będzie nam podjąć widząc, że osoba chce do tego działu coś wnieść a nie wyłącznie brać. Efekty użytkownika w uwodzeniu nie są decydującym kryterium. User chcący dostać się do działu musi sprawić, że zaufamy mu i uwierzymy że idea działu/strony jest mu bliska.

Regulamin działu wtajemniczonych:

1. Członkowie działu wtajemniczonych wybierani są w głosowaniu. Większość głosów decyduje o wejściu do działu.
2. Jakiekolwiek udostępnianie treści działu wtajemniczonych ludziom nie będących jego członkami jest zakazane i w przypadku wykrycia lub uzasadnionych podejrzeń użytkownik zostaje usunięty bezpowrotnie z portalu.
3. Czerpanie korzysci finansowych z materiałów zawartych w dziale nie będących własnymi jest karane wykluczeniem tego z tego działu lub całkowitym usunięciem z portalu.
4. Użytkownicy działu wtajemniczonych są w szczególności zobowiązani do przestrzegania regulaminu podrywaj.org i powinni dawać dobry przykład w jego przestrzeganiu.
5. Kłótnie, prowokacje, przedłużanie konfliktów, niekonstruktywna krytyka będzie karana czasowym wykluczeniem z działu lub całkowitym. W skrajnych przypadkach zablokowaniem konta.
6. Linki do innych stron w treściach działu są dozwolone.
7. Admin Gracjan zastrzega sobie prawo weta obecności w dziale bez podawania przyczyn.
8. Brak aktywności w dziale skutkuje wykluczeniem z niego. ( Za aktywność rozumie się nie tylko komentowanie wpisów ale i również zakładanie własnych przedstawiających wartość merytoryczną)
9. Dobrym obyczajem działu jest, przedstawienie się zapoznawczym wartościowym wpisem, który będzie mówił nam kim jesteś , co lubisz. W czym jesteś dobry, z czym masz problemy i co planujesz tu wnieść.

препараты для мужской потенции без побочных эффектов

виагра цена в аптеках

В интеренете нашел интересный блог с информацией про гинекология киев киев гинекология