widowski
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Uroda dziewczyn na DG.

9 posts / 0 new
Ostatni
huka
Portret użytkownika huka
Nieobecny
ModeratorWtajemniczony
Wiek: 32
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-02-07
Punkty pomocy: 557
Uroda dziewczyn na DG.

Ostatnio wybrałem się na DG do centrum handlowego, chodziłem sobie po nim dosyć długo i nie spotkałem, takiej dziewczyny, która byłaby tak piękna, aby było warto do niej zagadać.
Znaczy trafiła się jedna, o pięknych rysach twarzy, posiadająca figurę top modelk, ale szła za ręke z chłopakiem tuląc się do niego. I typowe, chłopak niezbyt piękny , to odnośnie tych co tyle kwilą o urodzie swej brzydkiej.

Też wam się czasem tak zdarza?
Wychodzić na podryw i nie trafić, przez cały wypad na pannę która jest z ekstraklasy?
Tyle tutaj o urodzie facetów się pisze, pomyslalem, że warto poruszyć temat od drugiej strony, czyli urody kobiet.

Aby trafić na super seksi kobiete, jak z rozkładówki, dużo się trzeba wam nachodzić?

benito_12
Portret użytkownika benito_12
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 1995
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2017-02-09
Punkty pomocy: 11

normalne, ja wtedy olewam podryw albo podchodzę do średniawki, tak dla treningu

huka
Portret użytkownika huka
Nieobecny
ModeratorWtajemniczony
Wiek: 32
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2018-02-07
Punkty pomocy: 557

Dla rozgrzewki rozmawiałem z hostesami i ekspedientkami, ale nie były tak śliczne, abym brał numer. Ot tak jak zawsze, zagadałem aby się rozgrzać przed rozmową z super seksi laską, ale takiej nie trafiłem. Smile

TeTris
Portret użytkownika TeTris
Nieobecny
Wiek: 24
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2012-08-29
Punkty pomocy: 927

Czasami podoba mi się co druga, a innym razem chodzę pół dnia i te mega atrakcyjne mogę policzyć na palcach jednej dłoni więc jest to bardzo różnie Tongue Jednak i tak lubię sobie porozmawiać z tymi średni, aby rozkręcić się socjalnie czy po prostu niezobowiązująco porozmawiać Smile Zdarza się wtedy, że średnia kobieta z wyglądu potrafi wieeeele punktów zyskać osobowością, stylem, doświadczeniem i już nie jest średniawką Tongue

Życie to fala podjętych działań w oceanie możliwości.

infreak
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-09-16
Punkty pomocy: 328

Nie mam takiego problemu, bo zawsze wychodzę z domu w innym celu, niż podryw. Nigdy nie staram zagadywać się "sztucznie", tylko spontanicznie, np: stoję w kolejce i widzę piękna dziewczynę, wymyślam na szybko jakiś głupi tekst i podchodzę.

Ale jeżeli mam być szczery to w ciągu dnia (w galeriach, tramwajach itd) przeważnie widzę tylko te średniaki, często są to ładne dziewczyny, ale niczym nie wyróżniające się. Mniejszą grupę stanowią te brzydsze panie, a najmniej liczną stanowią te najpiękniejsze.

Z mojego doświadczenia wynika, że najpiękniejsze panie są dostępne w internecie (paradoksalnie częściej widzę mega ładne, lub mega brzydsze w necie niż na codzień) lub późnym wieczorem, gdy odbywają się jakieś imprezy w klubach lub nad ranem gdy wracają z rynku. Do dzisiaj stanowi to dla mnie zagadkę, co robią te najładniejsze w ciągu dnia, że prawie nigdzie ich nie widać.

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
ModeratorWtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-04-06
Punkty pomocy: 779

Dla mnie do dzisiaj stanowi zagadkę to co ludzie mają na myśli mówiąc brzydkie, średnie, najpiękniejsze, jakby był jakiś uniwersalny kanon jakości drugiego człowieka.

Jeżeli mało się człowiekowi innych ludzi podoba, to może warto się przyjrzeć sobie i zapytać dlaczego tak jest Wink. Ogólnie warto przyjrzeć się sobie, bo to na co zwracamy uwagę u innych, często ma źródło w nas samych.

"Empty your mind. Be formless, shapeless - like water."

infreak
Nieobecny
Wiek: 26
Miejscowość: Kraków

Dołączył: 2017-09-16
Punkty pomocy: 328

Przecież to wszystko subiektywna ocena, kobiety oceniają nas tak samo. Zresztą i tak uważam, że to są normalne stopnie oceni, aniżeli skala 0-10/10.

Jeżeli człowiek przerobi już trochę kobiet w życiu i osiągnie kilka większych sukcesów to staje się wybredny - wiele kobiet, na które kiedyś zwracało się uwagę, nagle przestają mieć znaczenie. W momencie gdy masz świadomość, że nie jesteś już zagubionym chłopakiem szukającym swojego miejsca w świecie, łączącego ledwo koniec z końcem, tylko dojrzałym gościem z mocną pozycją społeczną - wtedy szukasz partnerki równej sobie. Nie widzę powodów, dlaczego pierwsza lepsza kobieta miałaby mi się podobać.

Kensei
Portret użytkownika Kensei
Nieobecny
ModeratorWtajemniczony
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Poznań

Dołączył: 2018-04-06
Punkty pomocy: 779

Okay, czyli Ty masz tak, że czujesz się dojrzałym gościem, z mocną pozycją społeczną. I szukasz równej sobie partnerki.
Ja mam tak, że też czuję się dojrzały, partnerkę mam, naturalnie gdybym nie miał to nie będę się interesował wchodzeniem w intymne relacje z kimś kogo jak poznam, ocenię jako niepasującego do mnie. Tu jednak rozmawiamy o pierwszym wrażeniu, na podstawie wyglądu nie ocenisz czy ktoś jest dojrzały w środku i czy pasuje do Ciebie, możesz mieć wrażenie. Rozmawiamy o tym czy ktoś jest dla Ciebie atrakcyjny czy nie, o otwartości na ludzi.
W przeciwieństwie do Ciebie mnie podoba się więcej kobiet niż kiedyś.

"Empty your mind. Be formless, shapeless - like water."

Arash
Portret użytkownika Arash
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: warszawa

Dołączył: 2019-05-30
Punkty pomocy: 34

Każdy ma gust atrakcyjnej dla siebie kobiety, jest to zapisane w naszych genach i po części ukrztaltowane pod wpływem społeczeństwa i trendów na jak wygląda a raczej jak powinna wyglądać atrakcyjna kobieta. Każdy czynnik ma znaczenie.
Odpowiadając dlaczego trafiasz na mało atrakcyjne dla siebie? W edług mnie dzieje się to z prostego powodu. Szukasz określonego typu kobiety w której byś się zakochał i dzięki między innymi PUA masz świadomość swojej wartości, i także dzięki pewności siebie nie wybierzesz średniej laski , bo nie byłoby to zgodne z tym co zostało ukrztałtowane w Tobie przez lata dzięki Twojemu samorozwojowi.

Wing z Warszawy poszukiwany

Przyciągasz do swojego życia osoby na poziomie takim na jakim sam obecnie jesteś