widowski
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Nowa relacja

5 posts / 0 new
Ostatni
stoinieopada
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2014-11-11
Punkty pomocy: 70
Nowa relacja

Witam,
Kobieta poznaną jakoś miesiąc temu.
Pierwsze spotkanie zainicjowane z mojej strony, luźna naturalna gadka i zbudowanie dobrego pierwszego wrazenia. Kolejne spotkanie zaproponowane z jej strony(spędzenie czasu w jej domu,pocałunek wszedł na luźno), poznałem tam rodziców i z tego co mi napisała na drugi dzień, zrobiłem dobre wrażenie na jej rodzicach. W międzyczasie, między stpikaniami utrzymywanie kontaktu poprzez messengera. Na kolejnym spotkaniu spedzilismy czas na mieszkaniu we dwójkę(jej urodziny). Po opróżnieniu butelki wina zaproponowała, że mogę zostać u niej(dotyk wszedł lecz przed seksem się broniła,już bardziej nie naciskałem, przytuliłem i poszedłem spać). W tamtą sobotę bylismy na mieście + powrót do jej domu, byłem zmęczony to nawet nie próbowałem nic więcej jedynie całowanie + dotyk. Pożegnanie się gorącym pocałunkiem i do domu. A teraz do sedna.
Od października twierdzi, że ma mało czasu bo studia itp.
Na początku wypisywała ciągle wiadomości teraz nagle się ochłodziło, zacząłem stosować system lustra, żeby nie wyjść na desperata i na razie się od niedzieli do niej nie odzywam.(zero kontaktu z jej strony rowniez)
Stwierdziłem, że odezwę się do niej w czwartek i zapytam czy się widzimy na weekendzie, czy jednak czekać na jej reakcje ?
Kolega twierdzi, że mogła stracić zainteresowanie, ale z drugiej strony jak by było tak w 100% to nie byłoby raczej sobotniego spotkania. Ja uważam, że dopiero odpowiedź na zaproponowane najbliższe spotkanie z mojej strony da jasny sygnał czy jest sens jeszcze się kontaktować czy już dać spokój.
Dodam, że ja 24 lata a ona 22.

Ktoś coś doradzi ? Czy na razie nienajgorzej to rozgrywam ?

sequel87
Portret użytkownika sequel87
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 32
Miejscowość: Jaworzno

Dołączył: 2018-07-27
Punkty pomocy: 952

Jak ostatnie dwa spotkanka proponowales to na trzecie zostawilbym inicjatywe jej + to ze sama stwierdzila ze ma malo czasu. Jak bedzie chciala to sie sama odezwie, wtedy poprobujesz dalej, tymczasem wroc do swoich zajec.

Mozna sobie wyklarowac sytuacje tak jak chcesz ty ale jak mi ktos oznajmia ze ma malo czasu I sie nie odzywa to poprostu rozumiem to I ide dalej.

A tak na marginesie jak laska jest zabujana to nawet jak jest zawalona studiami to chocby sie zesrac to I tak znajdzie czas. Wiec skoro tak stawia sytuacje to raczej nie jestes u niej na pierwszym planie.

stoinieopada
Nieobecny
Płeć: mężczyzna
Wiek: 24
Miejscowość: Rzeszów

Dołączył: 2014-11-11
Punkty pomocy: 70

hmmm, w takim razie źle to opisałem, bo propozycja spotkań wyglądała tak, że nie wychodziła konkretnie od jednej osoby, po prostu razem ustalaliśmy kiedy możemy się spotkać, bo ja mam treningi i nie zawsze mogę a ona też ma swoje zajęcia.(można powiedzieć, że inicjatywa propozycji spotkań 50/50)
Też myślałem o tym, że skoro ma mało czasu to lepiej poczekać na kontakt z jej strony. Natomiast wiem też ,że miałem sytuacje w których kobieta była zainteresowana ale nie napisała pierwsza bo po prostu na początku znajomości miała taką jakąś chorą zasadę, że nie napisze i ch**. Dlatego właśnie się zastanawiam czy nie zaproponować za te kilka dni sam spotkania, bo jednak nigdy nie było sytuacji, że odmówiła, a wręcz odwrotnie, jak ja nie mogłem się widzieć w jakiś dzień tylko w następny to sama zmieniała plany pode mnie.

Co do Twojego marginesu, to też tak po części uważam. Wczoraj nawet poruszyłem ten temat z moją bardzo dobrą koleżanką i stwierdziła, że nie zawsze tak jest, bo jak to on powiedziała: są sytuacje, że nie odpisuję bo po prostu nie mam ochoty albo jestem mocno zajęta.

Szelka
Portret użytkownika Szelka
Nieobecny
Ta osoba pomogła w składce na serwer
Płeć: mężczyzna
Wiek: 26
Miejscowość: Warszawa

Dołączył: 2012-02-22
Punkty pomocy: 101

Dobrze myślisz. Odezwij się do niej jutro czy w czwartek i zaproponuj spotkanie. Jeśli się zgodzi to dobry znak, kiedy odmówi to nie naciskaj. Jeśli jej zależy na spotkaniu to odezwie się sama i takowe zaproponuje. Oczywiście musisz to rozegrać tak, żebyś to ty wybrał datę i miejsce. Na początku relacji Ty powinienes wykazać się większą inicjatywą.

Byłaś wyjątkowa, jak wszystkie poprzednie.

Poolek
Nieobecny
Wiek: 28
Miejscowość: UK

Dołączył: 2017-07-02
Punkty pomocy: 29

Jesli nie bylo seksu to normalne ze laska traci zaintesowanie po pewnym czasie. Jak sie wzbraniala przed seksem ? Moge sie wciac ze slabo atakowales i traci zainteresowanie bo sa tacy co ja przekuja szybciej i z wiekszym ogniem. Popracuj nad seksualnoscia.