widowski
Witryna poświęcona jest wróżby online
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit END.

Jak Buduje się Pewność Siebie - cz. 2 "Dzień"

Portret użytkownika Admin

Jest g. 17, wyszedłeś z pracy. Uśmiechasz się w duchu, bo w domu czekają na Ciebie zaległe odcinki Gry o Tron. I sporo seksownych kobiet w formacie avi lub mpg. Kuszące w każdej minucie filmu. Wiesz, że walenie konia to niezwykła mocna alternatywa dla seksu. Także dla ruszenia tyłka, aby pójść poszukać sobie dziewczyny. 5-15 minut przyjemności, wytrysk i ogarnia Cie błogi spokój. Kontra te wszystkie randki, nerwowe rozmowy z dziewczyną, ten dreszczyk emocji – uda się czy się nie uda? Czy znowu coś się zjebie tuż przed seksem? Czy znowu strzelisz jakiś głupi tekst pod koniec randki i dziewczyna zamiast bawić się z Tobą w eksplorację Kamasutry wróci do domu sfochowana. Dokonujesz w głowie rachunku korzyści i strat. Szybkim krokiem chcesz wrócić do domu i koleżanek na twardym dysku.

Mimo wszystko skręcasz do dużego centrum handlowego (tak bohaterze, dodaj sobie +2 do podejmowania działania). W głębi duszy liczysz, że poznasz jakąś fajną dziewczynę na zakupach (dodaj sobie + 1 do kreowania celów). O cholera! Jak dużo ludzi i wszyscy patrzą na Ciebie!

Gdzie te ładne dziewczyny się podziały? Jesteś kompletnie trzeźwy. Zaraz zagadasz do dziewczyn, które nie mają pojęcia, że istniejesz na tej planecie. Twoi koledzy swoje dziewczyny poznali w szkole lub w pracy. Nigdy nie zagadali do nieznajomej dziewczyny przechodzącej obok. Wydaje im się to takie łatwe, gdy widzą to na filmie. To nieprawda...

Ciąg dalszy wpisu możesz przeczytać na blogu:

https://www.uwodzenie.org/jak-budujesz-pewnosc-siebie-cz-2-dzien/

Adept

Odpowiedzi

leże ! hahahahah

leże ! hahahahah